Lag U-11 säsongen 2018/2019

Kommande matcher/cuper

13/10 Träningsmatch mot Kramfors i Kusthallen samling 17:45
22/10 Upptaktscup i Kusthallen samling
25/11 Cup i Kramfors (Latbergshallen)
----------------------------------------------------------------------------------------------
27/1 Träningsmatch mot Kramfors i Latbergshallen 11:30 (samling 10:30)
 Inställd
11/10 Träningsmatch mot Kramfors i Kusthallen samling 11:30
17/2 Cup i Ramsele Samling i Ramsele 11:45 (Match 13:00 och 15:00)
25/2 Vårcupen U10 i Kusthallen
24/3 Sammandrag U10 i Bjästa
 (Flyttad till Kusthallen)



Spelartrupp 2017/2018


48 Emil Svenlin
53 Wiggo Edlund
59 Agnes Östman
70 Ture Schelin
73 Holger Törnqvist
77 Desirée Eriksson
79 Amanda Seppälä
85 Ida Wedin
86 Wilma Bilander
87 Oliver Lundström
89 Ruben Törnqvist
90 Tindra Schelin
92 Morgan Östman
93 Josef Djupenström
94 Lukas Östman
95 Elias Edvall
97 Leo Viberg

98 Alfred Sundqvist
99 Milo Viberg


Lagledare
Daniel Lundström
070-651 16 44

Tränare
Daniel Östman
Magnus Wedin
Patrik Sjöström

Material/Skridskoslipning 
Örjan Sundqvist
Daniel Wiberg

Ismaskinist
Ullrik Lindström

Arrangemangsansvarig
Arbetsschema Sammandrag 24/3

Kök 08:00-14:00 Kattis T, Chatrine S
Disk 10:00-14:00 Anette D
Kiosk 08:00-14:00 Sandra Ö, Angelica B
Kiosk 14:00-16:30 Malin S, Wiggo Edlund

Tidtagning 09:00-12:30 Jörgen Törnqvist
Tidtagning 12:30-16:00 Anders Djupenström
Speaker 09:00-12:30 Evelina Schelin
Speaker 12:30-16:00 Anna Wiberg


Ismaskin Bo Lundström

Ishjälpreda Örjan Sundqvist

Alla arbetspass tillsatta, men alla fick inte något uppdrag denna gång, men följande personer finns som reserv, om det är någon som måste byta eller fixa ersättare, så kolla med dessa om de kan.

Chatrine B
Ann E
Lisette L


Kusthallen
Spelschema HKH U10 Sammandrag 2018-03-24


                             Plan A 
09:30             HKH-Järved
   
10:15               ÖSK blå-LN91 vit
   
  Spolning 
   
11:00              HKH-KB65
   
12:00              X-X
   
13:00             ÖSK blå-Husum
   
  Spolning 
   
13:45              LN91 blå-Järved
   
14:30              X-X
   
15:15               ÖSK blå-LN91 blå

      Plan B 
ÖSK vit-KB65
  
Husum-LN91 blå
  
 Spolning 
  
X-X
  
ÖSK vit-Järved
  
LN91 vit-KB65
  
 Spolning 
  
X-X
  
HKH-ÖSK vit
  
LN91 vit-Husum

 Lunch 
 
10:30   Järved
 
10:45   ÖSK
 
11:00    LN91
 
11:15    Husum
 
11:45    KB65, HKH